Poznaj nas – zespół Ośrodka „Przedwiośnie”

Pragnąc zapewnić naszym Pacjentom najwyższy poziom wsparcia zadbaliśmy o profesjonalną kadrę terapeutyczną w Ośrodku Terapeutycznym “Przedwiośnie”. Naszym zdaniem jest to najistotniejszy element każdej terapii leczenia uzależnienia od alkoholu, zaraz po pracy własnej Pacjenta oraz jego zaangażowaniu. W naszym prywatnym Ośrodku „Przedwiośnie” zapewniamy kompleksową pomoc alkoholikom, która opiera się  na odpowiednio dopasowanej terapii do indywidualnych potrzeb każdego Pacjenta. Dodatkowo gwarantujemy pełne zaangażowanie z naszej strony oraz wsparcie, ponieważ w wielu przypadkach jest ono bardzo ważne. Już dziś zapoznaj się z naszą wykwalifikowaną kadrą, posiadającą spore doświadczenie terapeutyczne związane z leczeniem uzależnień. ”Przedwiośnie” to pomoc dla alkoholików w miejscowości Staszów.

Nasza kadra to osoby posiadające bogate doświadczenie terapeutyczne, które swoją wiedzę w dużej mierze zawdzięczają własnej terapii związanej z uzależnieniem.

pomoc dla alkoholików

Hania Grzybowska

Psycholog z 36 letnim stażem z bardzo dużym doświadczeniem życiowym i zawodowym. Absolwentka Uniwersytetu Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie. Wieloletnia terapeutka specjalizująca się w uzależnieniach, psychoterapii indywidualnej i grupowej. Abstynentka od 11 lat.

pomoc dla alkoholików staszów

Agnieszka Hostyńska

Magister pedagogiki. Absolwentka Studium Pomocy Psychologicznej i Studium Terapii Uzależnień. Abstynentka od 7 lat

pomoc alkoholikom

Jerzy Polański

Absolwent Instytutu Psychologii Zdrowia I Trzeźwości. Fundacja Batorego- Komisja ds. edukacji i profilaktyki. Założyciel klubu Abstynenta „RAJ” w Kielcach. Niepijący od 35 lat.

pomoc alkoholikom staszów

Cezary Zieliński

Magister biologii, specjalista uzależnień, absolwent Studium Pomocy Psychologicznej oraz Studium Terapii Uzależnień. Lektor Fundacji Stefana Batorego w dziedzinie uzależnień.

pomoc alkoholikom świętokrzyskie

Artur Ulrich

Specjalista Psychoterapii Uzależnień. Magister Resocjalizacji i Profilaktyki Społecznej. Ukończone liczne szkolenia z zakresu uzależnień, warsztaty pomagania uzależnionym, treningi umiejętności psychologicznej. Ukończony Program Rozwoju Osobistego organizowany przez Państwową Agencję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Fundację ETOH. Ukończone szkolenie z zakresu pomagania osobom stosującym przemoc oraz ukończone Studium Pomocy Psychologicznej. Niepijący od 23 lat.

Zdecyduj się na skuteczną pomoc dla alkoholików w Ośrodku „Przedwiośnie”


Wiemy, jak bardzo istotne jest zaangażowanie w czasie terapii uzależnienia oraz wiedza praktyczna. Znajomość wiedzy teoretycznej często bywa niewystarczająca i w tym przypadku. Dlatego pragnąc zagwarantować pomoc dla alkoholików w prywatnym Ośrodku leczenia alkoholizmu „Przedwiośnie” stworzyliśmy zespół terapeutyczny, który ma wszechstronną wiedzę. Znajdziecie u nas najlepszych absolwentów uznanych polskich uczelni, którzy wciąż podnoszą swoje kwalifikacje. Pomoc alkoholikom, jaką uzyskacie w „Przedwiośniu” w Świętokrzyskiem to ich codzienność wynikająca z pasji oraz chęci niesienia wsparcia osobom borykającym się z chorobą alkoholową. Mamy cenne doświadczenie związane z pracą zawodową, jak i życiem prywatnym, co pomaga nam nieść pomoc alkoholikom.

Kadra terapeutyczna w Ośrodku „Przedwiośnie”

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą wykwalifikowaną kadrą, która na co dzień niesie pomoc alkoholikom. Naszą misją jest zapewnienie najlepszej opieki oraz niezbędnego wsparcia w czasie terapii uzależnienia od alkoholu. Pragniemy zapewnić, że mamy odpowiednie kompetencje oraz doświadczenie związane z leczeniem tego schorzenia. Kadrę w Ośrodku terapeutycznym „Przedwiośnie” w Staszowie tworzy zespół najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie, którzy są otwarci na ludzkie potrzeby oraz cechuje ich empatia. Już dziś zapoznaj się z kadrą Ośrodka „Przedwiośnie”. Jesteśmy tu dla Ciebie, aby pomóc Ci uporać się z chorobą alkoholową. Zapewniamy profesjonalną pomoc alkoholikom, dyskrecję oraz doświadczenie, które pozwala nam pomagać osobom zmagającym się z nałogiem.