Leczenie alkoholizmu – cena terapii

Leczenie alkoholizmu to złożony proces, który obejmuje kilka etapów. Należy podkreślić, że terapia zawsze jest dobierana indywidualnie do Pacjenta. W ofercie naszego Ośrodka „Przedwiośnie” znajdującego się w województwie świętokrzyskim proponujemy szereg usług skierowanych zarówno do osoby borykającej się z chorobą alkoholową, jak i do jej najbliższego otoczenia. Proponujemy dostęp do takich usług jak: detoks, terapia stacjonarna, konsultacje psychologiczne dla Pacjentów, konsultacje psychologiczne dla rodzin, konsultacje terapeutyczne dla Pacjentów oraz konsultacje terapeutyczne dla rodzin. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z Ośrodkiem „Przedwiośnie”.

Etapy leczenia alkoholizmu

Alkoholizm to choroba, która rozwija się na wielu płaszczyznach dotykających Pacjenta. Bardzo często etap wchodzenia w nałóg jest długi, rozłożony w czasie i wpływa na szerokie grono najbliższych osoby uzależnionej. Dodatkowo alkoholizm uznany jest za chorobę przewlekłą, która wymaga odpowiednio dopasowanego leczenia. Proponowane leczenie alkoholizmu w Ośrodku „Przedwiośnie” uwzględnia indywidualne podejście do Państwa problemu. Terapia polega m.in. na odpowiednim dopasowaniu oferowanych przez nas sposobów leczenia, aby uzyskać maksymalny efekt. To właśnie między innymi dlatego warto skorzystać z naszych usług w prywatnym Ośrodku „Przedwiośnie” i terapii prowadzonej przez doświadczonych terapeutów.

Detoks 3 dni: 1500 zł

Terapia stacjonarna 24 dni: 4800 zł

Terapia stacjonarna 30 dni: 6000 zł

Terapia stacjonarna 42 dni: 8000 zł

Konsultacje psychologiczne dla pacjentów i rodzin

Konsultacje terapeutyczne dla pacjentów i rodzin

Terapia nawrotów do 14 dni

Skorzystaj z pomocy Ośrodka „Przedwiośnie” 

Jeśli poszukujesz prywatnego Ośrodka zajmującego się leczeniem alkoholizmu, poznaj „Przedwiośnie. Nasza terapia jest kompleksowa oraz indywidualnie dopasowana do każdego przypadku. Jest ona odpowiedzią na potrzeby naszych Pacjentów oraz ich najbliższych. Zdajemy sobie sprawę, jak cenne są relacje międzyludzkie i jak alkohol je niszczy. Pragniemy więc dołożyć wszelkich starań, aby Twój proces leczenia przebiegał w sposób niezakłócony. Dlatego też zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego Ośrodka położonego w województwie świętokrzyskim, gdzie możesz rozpocząć skuteczne leczenie alkoholizmu. Zachęcamy również do kontaktu w celu poznania wszelkich szczegółów dotyczących terapii, naszej kadry czy ceny leczenia alkoholizmu. Wiemy, jak trudny może być pierwszy krok. Pragniemy Cię jednak zapewnić, że otrzymasz wsparcie z naszej strony na każdym kolejnym.