Poznaj najbliższą okolicę Ośrodka „Przedwiośnie”

Terapia uzależnień w naszym prywatnym Ośrodku „Przedwiośnie” (woj. świętokrzyskie) zajmuje się pomocą Pacjentom borykającym się z chorobą alkoholową. Jesteśmy przekonani, jak cenne jest wsparcie ze strony wykwalifikowanej kadry terapeutycznej oraz samo zaangażowanie Pacjenta w czasie leczenia alkoholizmu. Niewątpliwą zaletą naszego Ośrodka „Przedwiośnie” jest również atrakcyjna lokalizacja w południowo – wschodniej części pasma Wygiełzowskiego Gór Świętokrzyskich. Mamy nadzieję, że zmiana otoczenia oraz przepiękne okoliczności przyrody wspomogą rozpoczęty proces leczenia w naszym Ośrodku. W najbliższej okolicy znajdziesz tu bowiem liczne jeziora, lasy oraz urokliwe góry. Nasz ośrodek będzie idealnym miejscem na skuteczny odwyk alkoholowy. Usytuowanie naszego ośrodka w swoistym krajobrazie, urozmaiconym licznymi rzekami i strumykami oraz licznymi wzgórzami pomoże naszym podopiecznym wrócić do zdrowia.

Naszych pacjentów mogą zainteresować okoliczne atrakcje:

Ośrodek „Przedwiośnie” – terapia i obcowanie z naturą

Ośrodek „Przedwiośnie” to miejsce, w którym osoby borykające się z nałogiem podejmują terapię uzależnień. Niewątpliwie uroku lokalizacji naszego Ośrodka w Świętokrzyskim dodaje także przepływająca przez miasto rzeka Desta oraz Czarna Staszowska, które podkreślają już ten bardzo zróżnicowany charakter okolicy. W niedalekiej odległości od Ośrodka „Przedwiośnie” znajdziesz wiele ciekawych atrakcji, takich jak: Muzeum Ziemi Staszowskiej, Jezioro Odrodzone, Zalew nad Czarną, Pustelnię Złotego Lasu, urokliwe parki oraz przyjazne polany i lasy. Wspomniana zieleń i cisza zapewni Pacjentom ukojenie w czasie całego procesu leczenia uzależnienia od alkoholu. To cenny aspekt dla naszego Ośrodka, jak i dla rodzin osób, które przechodzą u nas terapię. 

Poznaj okolicę naszego Ośrodka „Przedwiośnie”


Nasz prywatny Ośrodek leczenia uzależnienia od alkoholu „Przedwiośnie” to nie tylko terapia uzależnień, ale i wyjątkowo przepiękna okolica. Dodatkowym elementem terapii  może być więc codzienne, spokojne obcowanie z urokliwą naturą oraz licznymi atrakcjami, jakie można tu napotkać. To między innymi: zapora w Chańczy, Piąty Staw połączony kanałami z pozostałymi stawami, dawne odstojniki siarkowe, jaskinia Staszowska, skałki, zalew w Chańczy, Staw Rozlewany, Trzeci Upust, Czarna Staszowska, jezioro Donica, Kras Staszowski i znacznie więcej. Jesteśmy przekonani, że każdy z Was znajdzie tu coś dla siebie. Gwarantujemy pełną anonimowość oraz codzienne wsparcie naszych terapeutów i całej kadry „‘Przedwiośnia”.